KONTAKTY

ADRESA:
Italská 4, Praha 2 - Vinohrady

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 7110.

Výkup starožitných hraček v Praze.

Materiál (technika): prodej a výkup starožitných hraček
Rok-období: koupím starou hračku, výkup starožitností
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
VÝKUP - chcete prodat - koupit staré hračky, starožitné hračky, staré panenky s porcelánovou hlavou, staré plechové hračky, starožitné bakelitové hračky,plechový motocykl,sběratel hraček, výkup starožitností, bazar hraček, staré vláčky, mašinky, lokomotivu, značky Marklin, Bing, Merkur, Ditmar, Schucco, Husch, celuloidová starožitná panenka Schildkrote - se želvou (želva). Plechové auto, starožitný parník, letadlo a jiné. Plyšové medvědy, medvěd s knoflíkem v uchu, značka Steiff, porcelánové panenky značky Kammer & Reinhardt, Simon Halbig, celuloid, KaR, bakelitové autíčko, bakelitové auto a všechny staré hračky z bakelitu. Staré vojáčky, zvířatka elastolin, durolin. Volejte na tel. 606 177 711 nebo pište na artinprague@seznam.cz Praha (v Praze). Kde a jak prodat hračku - volejte na tel. 606 177 711.Odhad ceny hraček (odhady cen), ocenění a poradenství zdarma. Koupím hračky.
0.

Výkup starých hraček: panenka s porcelánovou hlavou, plechové autíčko na klíček, lokomotiva, vláček

Materiál (technika): prodej a výkup hraček, výkup starožitností Praha
Rok-období: koupím starožitnou hračku, výkup starožitností v P
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Koupíme starou hračku - plechová lokomotiva, plechové auto, plechový motocykl , parník, letadlo, vláčky, plechové nádraží, značky Marklin, Bing, Merkur, Ditmar, Schucco, Husch, bazar hraček, starožitná panenka s porcelánovou hlavou, značky Kammer & Reinhardt, Simon Halbig, starý plyšový medvěd s knoflíkem v uchu, starožitný medvídek, bakelitové auto. Sběratel hraček. Volejte na tel: 606 177 711 nebo navštivte kamenný obchod v centru Prahy. Výkup starožitností Praha. Kde a jak prodat hračku - volejte na tel. 606 177 711.Koupím staré hračky.
0.

Steiff: Výkup - starý plyšový medvěd, koupím Vaše staré plyšové medvědy

Materiál (technika): starý plyšový medvěd, výkup starožitností
Rok-období: prodej a výkup hraček, výkup starožitností
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Vykupujeme staré plyšové medvědy, i poškozené, knoflík - značka v uchu steiff, bazar hraček, výkup starých medvědů za nejvyšší ceny, platíme hotově. Sběratel hraček.Bazar starožitných hraček, výkup starožitností. Praha (v Praze). Kde a jak prodat plyšového medvěda - volejte na tel. 606 177 711
1.

mosazné přístroje, dalekohled, globus, mikroskop

Materiál (technika):
Rok-období:
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Vykupujeme starožitný mosazný dalekohled, mosazné přístroje, mosazný teodolit (theodolit), mosazný kompas, astroláb, starý mikroskop, mosazné hodiny, hodinky, starý globus,starožitné školní pomůcky, předměty z kabinetu, kabinet, vědecké přístroje, starožitné lékařské nástroje, výkup, prodej. Informace a odhady cen na tel: 606 177 711.
2.

Prodej a výkup starých medvědů: Koupím plyšového medvěda

Materiál (technika): starožitný plyšový medvěd
Rok-období: staré hračky, medvědi,
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Koupím plyšového medvěda vyrobeného do roku 1960. Zájem mám především o výrobce Steiff, Bing, Schuco, Herman, zájem mám i o hodně poškozené medvědy. Volejte na tel: 606 177 711. Kde a jak prodat plyšového medvěda, jak prodat sbírku medvědů - volejte na tel. 606 177 711. Odhad ceny (odhady cen), ocenění a poradenství zdarma.
6.

Výkup starých plyšových medvědů

Materiál (technika): plyšový medvídek
Rok-období: Koupím plyšového medvěda
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Vykupujeme staré plyšové medvědy,od firmy Steiff, Schuco, Hermann, značené, s knoflíkem v uchu, i neznačené. Medvídek na klíček, bručící medvídek, plyšový medvídek. Kde a jak prodat starožitného medvěda - te.: 606177711. Koupím plyšového medvěda, ocenění a odhad zdarma.